Zábava

chata se nachází na krásném a klidném místě drahanské vysočiny, jen 500m od rekreačního rybníku suchý a 100m od lesa výborného pro houbaře.Je zaměřena hlavně na rodiny s dětmi,s velkým pozemkem kde se dají hrát různé míčové hry.

Dále příjemné venkovní posezení pod stříškou hned vedle grilu, toto posezení navazuje na verandu která je součásti chaty.Veranda má velké oddělovací okna, po oddělání může sloužit jako letní zahrada. U chaty je bazén, trampolína, pískoviště a houpačka pro děti, které si určitě přijdou na své. Kromě toho jsou přímo na pozemku dvě parkovací místa a pozemek se dá uzavřít velkou zasouvací branou, proto můžete být klidní a nebát se o děti. Na chatě je i wifi připojení, klid třeba i na práci s počítačem
V lesích kolem chaty je spousta krásných cest pro kola, po kterých se dá jet třeba až do moravského krasu (asi 10km) ale i jiná místa drahanské vysočiny jsou nádherná.

Chata je dělaná tak aby se tam hoste nenudili ale pokud budete mít zájem poznávat jiná místa okolního kraje tak budete jistě nadšeni.

Napsat komentář